| Algemeen | |
|---|---|
| Verwacht | juli 2010 |
| Android versie | 2.1 |
| Afmeting | 100 x 56 x 14.2 mm |
| Gewicht | 110 gram |
| Camera | 3.2 mp |
| Scherm | 2.8 inch |
| Technisch | |
|---|---|
| Processor | |
| Spreektijd | 4 minuten |
| Stand-by | 250 uur |
| geheugen | 512 mb |
| Extern geheugen | Micro SD |
| Kleur | zwart |
Geplaatst door frank van Veen uit Amsterdam op 24 december 2010
Ik heb hem gekocht als vervanger van mijn oude nokia koelkast. Ik vidn het een mooi toestel dat lekker in de hand ligt en erg licht is. Redelijk snel internet, duurt aar seconden maar de laadtijd is dragelijk. Vind het voral handig dat je er apps op kan zetten, zodat ik een beetje mee blijf doen met de mensen met dure telefoons, terwijl deze maar 100 eurie kost. Toetsenbord op scherm is wat onhandig, hoewel als je hem draait je een qwerty toetsenbord krijgt dat wat handiger werkt.
Design: 5 Gebruiksgemak: 5 Kwaliteit: 4 Functies: 4
Eindcijfer: 4.5 van de 5
Geplaatst door Tommie uit Den Haag op 02 augustus 2010
De Vodafone armelui's oplossing(of budget denkende mensen).
Dus een toestel nodig, deze zag ik staan, en was eigenlijk gelijk verkocht. Een Android toestel voor deze prijs??? Dat ga ik nemen.
Na 1 dag was ik overtuigd dat het een goede deal was.
Nadat ik me geregistreerd had op vodafone.nl kreeg ik toen ik het toestel aanzette, gelijk de melding dat ik van Vodafone de eerste maand gratis internet kreeg, daarna kan je van je beltegoed eeen tientje laten afschrijven voor de volgende maand, en als je een maandje niet nodig hebt, dan niet, dus redelijk en betaalbaar lijkt mij.
Ok, de D-pad is een beetje lastig, wat dat is lastig mikken op dat kleine knopje, dus niet alle spelletjes zijn speelbaar en je camera moet je ook maar niks van verwachten, het geluid kan niet echt hard, dus oordopjes voor film en muziek, maar de apps maken het waard.
Ik had binnen 5 minuten na het eerste aanzetten van de phone een gitaar tuner(gratis) gedownload, en me gitaar klonk weer lekker. Msn doet het ook via een van de(gratis) apps, treintijden checken is ook zo gedaan, niet de snelste internet verbinding, maar toch niets om ongeduldig over te doen.
Zelfs op Youtube filmpjes hoef je niet al te lang op te wachten, en worden met een mooie kwaliteit fullscreen gespeeld. Wees wel voorzichtig, als je teveel download, stopt je internet halverwege de maand, dus probeer ook Wifi te gebruiken.
Navigeren kan ook met de prima ingebouwde GPS
Het onscreen toetsenbord vind ik ook een beetje lastig, ik maak wat snel tikfoutjes erop, maar gebruik nu een plectrum van me gitaar, dus een oplossing van 50 cent.
Persoonlijke vind ik het een hele goede phone voor het geld wat je betaald.
Ik denk dat Vodafone een hele grote groep mensen kan aanspreken hiermee. Hoeveel mensen krijgen geen abonnement moet je maar denken, en die kunnen nu voor een hele mooie prijs meedoen aan het mobiele internet op de "Apps" manier. Wat Vodafone dan weer 10 euro per maand opleverd voor prepaid mobiel internet.
Thnx Vodafone, I like it!!
Design: 4 Gebruiksgemak: 3 Kwaliteit: 3 Functies: 4
Eindcijfer: 3.5 van de 5