Android nieuws » T-Mobile G1 krijgt geen update naar 2.0

T-Mobile G1 krijgt geen update naar 2.0


Gepubliceerd door de redactie op 22-02-2010 om 22:08

Dikke pech voor de T-Mobile G1 gebruikers onder ons, T-Mobile heeft op het klantenforum laten weten dat zij geen update zullen uitbrengen naar Android 2.0 'Eclair'.


De oorzaak ligt hem echter niet aan T-Mobile, maar aan Google zelf, de eigenaar van het mobiele besturingssysteem Android. In de verklaring legt de medewerker uit dat de zoekgigant hoge eisen stelt aan de hardware voor Eclair. De G1 heeft te kort geheugen voor de 2.0 versie, mocht Eclair toch op de G1 draaien dan zouden de gebruikers er problemen mee kunnen ondervinden en dat willen Google en T-Mobile voorkomen.


Als excuus sluit de medewerker de topic af dat de T-Mobile G2 in het tweede kwartaal van dit jaar een update zal krijgen naar Android 2.1.



Bron: AndroidWorld






Ander Android nieuws:


» Samsung lanceert teaservideo Galaxy Tab
» Gratis SMSen met PingChat beta
» Gezocht: Redacteur voor Androidtoestel.nl
» Motorola brengt Android toestel Charm uit
» LG brengt dit najaar Android tablet uit
» Vodafone maakt mobiel internet in grote steden sneller
» Samsung brengt Android tablet in Galaxy lijn
» Motorola kondigt Motorola Flipout aan
» HTC stelt nieuwe Android telefoon Wildfire voor
» Google bezig met eigen Android tablet

© AndroidToestel.nl 2009 / 2010 - Naar idee van Erwin Oudshoorn