Android nieuws » HP Compaq brengt Android netbook Airlife 100 uit

HP Compaq brengt Android netbook Airlife 100 uit


Gepubliceerd door de redactie op 14-02-2010 om 11:46

HP Compaq brengt de Airlife 100 uit met Android OS

Al anderhalf jaar worden er aan de lopende band smartphones geproduceerd door diverse fabrikanten als onder meer HTC, Motorola en Samsung, maar daar in tegen blijven de netbooks en tablets met Android nog een beetje achterwege.


HP Compaq heeft afgelopen vrijdag haar netbook aangekondigd die op Google's Android besturingssyteem zal gaan draaien. De netbook zal vooral op internet gebasseerd zijn en ook WiFi en 3G ondersteunen. De Airlife 100 beschikt over een 10.1 inch touchscreen, snapdragon proccessor, 16 GB aan SSD-geheugen en een VGA-camera.


Verder is de batterijduur van de netbook erg bijzonder, volgens HP kan de Airlife 100 maarliefst 12 uur mee zonder netstroom en kan het Android toestel 10 dagen op stand-by stand staan.


Wanneer de releasedatum in Nederland en wat de richtprijs zal zijn van de Compaq Airlife 100 is niet bekend gemaakt.






Ander Android nieuws:


» Samsung lanceert teaservideo Galaxy Tab
» Gratis SMSen met PingChat beta
» Gezocht: Redacteur voor Androidtoestel.nl
» Motorola brengt Android toestel Charm uit
» LG brengt dit najaar Android tablet uit
» Vodafone maakt mobiel internet in grote steden sneller
» Samsung brengt Android tablet in Galaxy lijn
» Motorola kondigt Motorola Flipout aan
» HTC stelt nieuwe Android telefoon Wildfire voor
» Google bezig met eigen Android tablet

© AndroidToestel.nl 2009 / 2010 - Naar idee van Erwin Oudshoorn